Ohlasy mých zákazníků

Krmítko již několikáté

Gábi 29.11.2021
Jsem tak nadšená, že jste přišli na to jak udělat radost nejen dětem. Vždy když skládám vaše krmítko tak mě to moc baví. Je to hezký dárek, skvělá poučná pomůcka, která slouží víckrát. Při tvoření i při krmení ptáčků.

krmítka klasika

Míša 24.11.2021
Jsem naprosto spokojená. vše připravené na opravdu jednoduché složení s dětmi. syn 3r zatloukal, podával díly a chvilku natiral. teď se těší až bude krmit a koukat

Stavebnica

Neli 28.10.2021
Bol to unikátny darček k minulým Vianociam, a vtáctvo z okolia si krmítko veľmi pochvaľuje! :)
Ak hľadáte originálny darček pre blízku osobu, vrelo odporúčam.

Hmyzí hotel

Petr Chvojka 20.10.2021
Zásilka byla doručena ČP v bezvadném stavu a požadovaném termínu. Díly solidně nařezány, předvrtány a opracovány (dodělávky zaslaným brusným papírem pouze minimální). Přiložený spojovací materiál, barva se štětcem, krytina stříšky a 2 ks navrtané kulatiny jsou vítaným bonusem. Syn a dceřiny vnučky se v průběhu "operace" výborně bavili. Společně jsme hotel umístili na špalek v ovocné zahrádce a prázdné komůrky vyplnili vhodnými materiály. A teď už je to o zájmu nájemníků .... Na plot zahrádky jsme umístili tabulku s přehledem a popisem užitečného hmyzu, takže všichni teď ví, komu a čemu je prospěšný hmyzí hotel!

Hmyzí hotel

Lukáš Stoev 31.08.2021
Dobrý den všem, hmyzí hotel jsem nedávno koupil jako dárek pro dcerku a mě, abychom strávili společnou chvilku a měli něco dalšího pěkného v zahradě. Co se týče domečku samotného je předpřipraven velmi dobře (dokonce má i dírky na hřebíky :-)), jen dřevo je poměrně hrubé, ale i to je část koupě tohoto domku. Prozatím jej ještě nemáme v zahradě, ale už teď se moc těšíme jak ozdobí naší lesní skalku! :-) Děkujeme za příjemné chvíle a moc pěkný výrobek včetně krátkého ale pěkného návodu a malé "encyklopedie" - za ty peníze určitě stojí! Stoevovi

Děkujeme, super zábava

Albert + Viktor - Pavličkovi 06.04.2021
Zvládli jsme to za asistence táty, Albert 8 let a Viktor 4 roky, velká zábava a teď pozorujeme nájemníky. První průzkumníci se objevili už druhý den, budku jsme nenatirali zevnitř, uvidíme jestli jim to bude vonět.

Ještě jednou díky, budeme objednávat další jako dárky co mají smysl namísto plastu z Číny!

RADOST PRO VŠECHNY

Veronika 13.02.2021
Moc děkuji za báječný nápad, doporučuji všem, kteří chtějí udělat radost nejen sobě. Skvěle vše připravené, návod, lazura, štětec, hřebíky... Pořídili jsme krmítko, sýkorník a rehkovník.Děti (7 a 12) s nadšením sestavovaly, zatloukaly a natíraly. Všechny nás to strašně bavilo, nejradši bychom stavěli dál a dál. Teď se těšíme, jakou uděláme krmítkem a budkami radost našim zpěváčkům. Jako malá holka vyhlížím, který ptáček přiletí na krmítko. Rehek u nás bydlí každý rok,snad mu nové bydlení udělá radost. Prostě všem umíte udělat radost, no není to krása. Přeji všem radost z tvoření a ať Vám šťastní ptáčci prozpěvují celý rok.

Ptačí budky a krmítko

David H, 06.12.2020
První dostali naši kluci krmítko (7 a 3 roky) od našich přátel jako dárek. Protože je sestavení moc bavilo, tak jsme jim koupili dvě ptačí budky. Měli z toho velikou radost a pocit, že pomáhají ptáčkům. Vše je hezky zabaleno s návodem a materiálem. Všem doporučujeme!

skvělý dárek

Veronika Z 16.08.2020
Objednali jsme domeček pro hmyz a byl to skvělý dárek. Děti byly nadšené. Ke stavebnici je podrobný návod a podle něj to zvládnou sestavit všechny děti.
Rádi příště zase objednáme.

super dárek

Klára S. 30.06.2020
Budka jako dárek je fakt super nápad!! Několik jsme již darovali - všichni byli nadšeni. Dvě máme na zahradě a obě, každý rok, plně obsazeny. Balzám na nervy pozorovat osazenstvo budek.

Máme ptáčátka

Kamila Vyskočilová 17.06.2020
Budku pro sýkorky jsme s dcerkami (3 a 5 let) věnovaly taťkovi jako dárek k loňským narozeninám. Manžel není nic moc kutil, tak budka chvíli ležela v balíčku. Holky se ale chopily aktivity, natřely díly a taťka tedy sešrouboval, povedlo se. Umístil na zahradní domek. V zimě jsme všichni jedním okem pozorovali jestli se nějaký ptáček schová. Na jaře veliká radost - sýkorky odchovaly mladé. Ani jsme jim na malé zahrádce nijak nepřekáželi, krmily neúnavně svoje ptačí miminka. Letos jsme pořídili ještě jednu budku a krmítko na zimu. Těšíme se na další zpěváčky :-)

Budka Sýkorník 1, 2

Eliška Kopecká 28.04.2020
Z obou typů stavebnice jsem nadšená. Postupně je během karantény s oběma dětmi (9 a 13 let) dáváme dohromady, je to příjemná zábava pro celou rodinu. Děti se při práci nafotily a materiál použily v předmětu Svět práce, učitelé byli ohromení. Vím, že letos už v nich ptáčci nezahnízdí, ale přečkají v nich zimu a příští rok nám to tu bude zpívat jako v ptačím rádiu :-) Moc děkuji panu Ing. Klapetkovi za výborný nápad! A cena stavebnice je také velmi příznivá!

Perfektní stavebnice

Lenka Motyčková 24.04.2020
Dnes mi pošta konečně doručila moji zásilku - hmyzí hotel, polobudku a 2 krmítka na lůj. Hned jsme se s 10 letým synem pustili do stavby hmyzího hotelu. Stavebnice obsahuje všechno potřebné, potřebovali jsme jen vlastní kladívko :-) práce nám šla hezky od ruky díky dobře připraveným dílům a srozumitelnému návodu.
Už se těším, až se pustíme i do polobudky.
Moc děkuji a určitě zase něco objednám :-)

Stavebnice hmyzí hotel

Lenka Kalová 23.04.2020
Stavebnici jsme obdrželi včera, velmi rychle po objednávce. Je to velmi promyšlené, balíček obsahuje úplně všechno, včetně hřebíků nebo smirkového papíru. Sestavení podle podrobného návodu je velmi jednoduché, zvládli jsme to s dětmi. Výborně strávený čas, děkujeme! :-)

Hmyzí hotel

Tomáš Kudera 21.04.2020
Hotel pro hmyz je opravdu povedený a to nikoliv naší zásluhou, ale zásluhou pana Klapetka. Všechny díly perfektně sedí, v balení se nachází vše, co je potřeba a návod je dostatečně přehledný. Sestavený vypadá moc hezky. K tomu je nutné přičíst rychlost dodání a dobrou komunikaci. Se mými dětmi jsme si stavbu opravdu užili.

Jsem nadšen i ve svých 62 letech

Jiří Kejř 23.03.2020
Dnes jsem sestavil budku Sýkorník 1. Stavba mi udělala i při mém věku velikou radost, vše jednoduše šlo sesadit, vše "pasovalo", paráda. Už se těším na obyvatele nového domečku u nás na zahradě.
Doporučuji jako dárek, děti musí být nadšené, když si budjku sestaví sami nebo když u toho budou asistovat v případě menších.

Velká spokojenost :)

Petra K. 13.12.2019
Moc děkujeme za parádní nápad i provedení...od balení až po hotové krmítko :)
Sestavili i natřeli jsme je hned v den dodání. Kluky (8 a 10 roků) to fakt bavilo. Už jen pověsit.
Děkujeme!

Poděkování za skvělý nápad

Lada Vargová 12.11.2019
Dobrý den, pane doktore,
loni jsme si koupili stavebnice ptačích krmítek a mile mě překvapil velmi vstřícný přístup při "kvapném"objednávání. A stavebnice byla super - syn hrdě vše postavil, upravil, tatínkovi dovolil pouze malou pomoc při první budce. U druhé už byl "profík" :-)
Budky sloužily ptáčkům (proti hladu) a nám (na dlouhé hodiny pozorování hemžení před okny) po celou zimu a už začínáme druhou sezonu.
Děkujeme :-)

Poděkování

Dunovští 19.10.2019
Chtěli bychom touto cestou moc poděkovat. Budka je sestavená, je krásná, při sestavování pomáhala i tříletá dcera. Manžel byl mile překvapený, že součástí balení je doopravdy úplně vše, co člověk potřebuje (mimo kladívka). Skvělý nápad, cenově velmi vstřícný. Ještě jednou moc děkujeme!

Děkuji

BJ 13.10.2019
Děkuji za takové krásné stavebnice - budky. Velmi elegantně zabaleno a sestavení se synovi i manželovi moc líbilo. Děkuji a přeji radost z práce a ze života!

Hmyzí hotel

Markéta G. 15.06.2019

Hmyzí hotlel

Lucie Petruňová 30.04.2019
Zakoupila jsem na zahradu hmyzí hotel a jsem spokojená. Dá se dobře smontovat a už máme první nájemníky. Díky.

Univerzální polobudka

Libor Havlík 29.03.2019
Zakoupil jsem 2 univerzální polobudky. Oceňuji způsob zabalení, jakož i to, že krom kladívka balení obsahuje vše potřebné. V budkách se mi zatím ještě nestihl nikdo zabydlet, ale on si k nim cestu někdo najde,

Koupě budek pro spolek

Jan Š. 08.03.2019
Dobrý den,
chtěl bych poděkovat panu Ing. Klpaetkovi za záslužnou práci, co v ochraně ptactva a přírody dělá. Již dříve jsem si od něj koupil stavebnice a byl jsem nadmíru spokojen, proto jsem si u něj objednal i další 3 stavebnice pro náš spolek.

Re: Koupě budek pro spolek

Jan Š. 08.03.2019
Omlouvám se za překlep. Pan Ing. Klapetek dělá záslužnou práci a získal řadu ocenění - toho si vážím, že nemyslí jen na sebe, ale i na krajinu a ptactvo. Respektive němé tváře, které se neumí bránit a potřebují naši ochranu a pomoc, minimálně tedy potřebují bydlet :-)!

Radost

Alena K. 26.01.2019
Moc děkujeme za krmítko, které nám všem udělalo velkou radost. Balíček dorazil obratem a sestavení bylo s třídou předškoláčků hračkou - návod pochopili i předčtenáři, díly skvěle sedí, hřebíčků je dostatek... prostě se děti učily, ani nevěděly jak, a všichni jsme si budování moc užili. A kolik bylo radosti, když jen několik minut po instalaci na dvoře dorazily obědvat první sýkorky!

Spokojenost celé rodiny

Edita Kisá 14.01.2019
Dobrý den, rádi bychom Vám poděkovali už jen za tento nápad! Dalo mi pořádnou práci ,než jsem Vás vygooglovala,ale stálo to za to! Budku na složení,s perfektním návodem a přiloženými pomůckami byla pro nás ideální! Zabrala nám časově asi 4dny- nebylo to tak jednoduché,jak jsme čekali:) Což je pro našeho 11ti letého syna dobře:-) Dřevo je pořádně těžké,kvalita!:-) Dělá nám, naší kočce za oknem a ptáčkům venku jistě také RADOST!:-)
URČITĚ DOPORUČUJI dalším rodinám!

Perfektní záležitost

Tereza 17.12.2018
Skvělý dárek pro malé a veké kutily, jednu jsme darovali 4 letému Adámkovi před 3 lety, mělo úsúěch, nyní pokračujeme u dalších dětí kamarádů :-) a úspěch bude zase ... si jsme jistí :-)

Budka

Petra Čermáková 13.12.2018
Chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělý nápad. Budku mám pro synovce jako dárek a věřím, že bude velmi nadšený.
Přeji Vám krásné vánoční svátky

Hmyzí domek

Karel Husa 27.08.2018
S dětmi jsme o víkendu postavili hmyzí hotel a umístili ho na balkón. Stavebnice je moc pěkně připravená - dobrý způsob, jak se učit pracovat rukama a dozvědět se něco o přírodě.

Budka

Petr 02.04.2018
27.3. přišel perfektní balík
28.3. přijela vnučka
29.3. celou budku sestavila sama
30.3. budku sama natřela
31.3. tatínek pověsil budku
1.4. už se do budky stěhují sýkorky
A v létě stavíme krmítko a další budku!!
Děkuji za vynikající dárek.

Budky udělaly radost

Lenka F 24.03.2018
Včera večer jsem s dcerami sestavila druhou budku pro větší ptáčky, menší už visí na stromě. Užily jsme si spoustu zábavy. Holky závodily v zatloukání hřebíků. Televize i mobily šly stranou, každou chvilku se ozývalo "mami, pojď už na budku!". Určitě podaruji kamarádky.

Výborný nápad!

Katka Ch. 16.03.2018
Včera nám přišel balíček s 2 budkami, obě si už žijí na stromě! Děti (9 a 12 let) si to maximálně užily, byly nadšené, že si něco funkčního samy vyrobily a bude to k užitku. Radost veliká! Děkuji panu doktoru Klapetkovi :)))

dárek k narozeninám pro manžela

Hana Zábojníková 20.02.2018
Krásně provedené, zabalené i s instrukcema. Určitě koupím i pro vnoučka k vánocům. Manžel je nadšený.

Ptačí budka

David Molnár 19.02.2018
Budka jako stavebnice je výborný nápad, budka už stojí na zahradě, stavění s dcerou jsme si užili, teda hlavně já :-).
Díky moc

Prostě jsem si chtěl nějak užitečně zkrátit dlouhou chvíli

Michal Krištof 18.01.2018
Super stavebnice pro domácí kutily, nebo, jak píši v titulku, pro ty, kdo si chtějí nějak tvořivě a užitečně ukrátit dlouhou chvíli. Postavil jsem Sýkorník a asi se vrhnu ještě na krmítko!

budka jako dárek k narozeninám

Jitka Kovandová 11.12.2017
Budka už je na zahradě. Manžel s vnukem měli zábavu na celé odpoledne. Stavebnice byl výborný nápad! Ještě jednou moc děkujeme za originální dárek a Vaši vstřícnost a ochotu!

Nápaditý dárek nejen pro děti.

Reich 28.11.2017
Já ho koupil manželce.

Krmítka na lůj

Jana Smílková 14.11.2017
Moc Vám děkuji za krásná krmítka na lůj. Je to výborný nápad. Lepší než lůj věšet jen tak na provázek. Děti koukají na zástupy sýkorek, které se krmí a šplhají na větvičce kolikrát i hlavou dolů.Krmítko máme od včerejška a hned jsme ho pověsili. Odpoledne přiletěl i strakapoud, nejen sýkorky. Ptáčci se krmítka nebojí, je to přirozená větev, bez barev a laků.Kůru jsem potřela také trošku tukem, aby je to přilákalo...vonělo jim to. A opravdu, netrvalo ani půl hodiny a už tu ptáčci byli. Ještě jednou děkuji a doporučuji pro děti, seniory a i pro nás pracující, lepší relax než televize, pozorovat ptáčky a kousek přírody i ve městě.

Kutilství i do paneláku

Markéta Šrámková 12.10.2017
Moc se nám líbil nápad sestavit si vlastní krmítko a děkujeme, že prostřednictvím Vašeho výrobku to máme umožněno a i náš sice jen panelákový balkón zdobí výrobek, který je kuprospěchu ptáčkům... :-) Děkujem

blahozelam

Paula 03.08.2017
Nadherny napad, spracovanie ... blahozelam ... toto oceni kazdy !!!

Sykorníky

Vladislava Hurajová 08.04.2017
Děkuji za výborný nápad vyrobit stavebnici. Obě budky jsou už stlučeny, vše výborně popsáno v návodu, zvládne sestavit opravdu každý. Jdu se vrhnout na natírání a už se těším až je vyvěsím.

Podnětný nápad do hodin pracovního vyučování

Zdislava Dvořáková 31.03.2017
Děkujeme mnohokrát za báječný nápad, jak alespoň na chvilku odpoutat dnešní děti od tabletů a počítačů a přimět je k rukodělné činnosti. Jako úžasný bonus vidím to, že zároveň můžeme u dětí podporovat vztah k přírodě a učit je být jí něčím prospěšný. Už se těšíme na hodiny pracovní výchovy, v nichž žáci budou vyrábět něco skutečně opravdového a užitečného a potom to nainstalují na školní zahradu (zakoupili jsme krmítka, budku a hmyzí domeček).

Radost nasim operenym kamaradum

Lenka Maťo 26.03.2017
V nasi zahrade obyvane mnoha druhy operencu jsme budku dlouho postradali. Radi tvorime vlastnima rukama, coz nam radost z vyrobku znasobuje, tak jsme se rozhodli pro Budku jako darek. Prisla obratem, v krasnem prirodne ladenem baleni, s uzasnym navodem, v kterem se nikdo neztrati. Dvouapullety syn statecne asistoval a nejvice si uzil natirani. Pak uz jsme netrpelive budku zavesili na misto. Obyvatele se objevili jiz druhy den! Jsme moc radi, ze uz vime, jakym bajecnym darkem obdarovat podobne naladene kamarady. Uzasne! Dekujeme!

Svělá stavebnice

Martina V. 09.03.2017
Skvělý nápad a perfektní zpracování budky pro sýkorky! Třináctiletý synek si s tím pěkně poradil, teď už jen čekáme na ptáčky. Výborná rychlost dodání. Moc doporučuji!!!

Krmítko pro ptáčky

Lucie C. 15.02.2017
Krmítko pro ptáčky sestavoval tatínek s 3,5 letou dcerou, zvládli to na jedničku. Nejvíce se dceři líbilo zatloukání hřebíků a natírání. Teď už krmítko visí na stromě. Děkujeme za dobrý nápad, za rychlé dodání a následně platbu na fakturu přes účet.

krmítko klasické

Dana Košařová 17.01.2017
Krmítko jsem bez problémů smontovala, je krásné, bytelné, bez různýc přízdob, skvěle ladí do přírody.
Jen možná drobný nápad - rozšířit výběr lazury o 1-2 další odstíny....

Krmítka jsou bezvadná

Martin Lochovský 03.01.2017
Protože si myslím, že nejen Legem živ je človíček, a že se hodí ovládat i kladivo a další nástroje, pořídil jsem před Vánoci dvě stavebnice krmítka. Musím kladně ohodnotit jednak komunikaci s panem Klepetkem, rychlost dodání, kvalitu balení a zejména jeho obsah, je tam opravdu vše. Jedotlivé díly jsou zpracovány velmi dobře, pasují, jsou označené, návod je velmi názorný a pochopitelný. Takže pro hochy (6 a 8 let), kteží jsou zvyklí pracovat podle plánku to nebyl žádný problém. Po dvou nátěrech se během několika minut podařilo sestavit obě krmítka a již úspěšně slouží. protože jsem velmi spokojen, objednal jsem další pro synovce a neteře.... :-) Velká pochvala a pět hvězdiček

John

Smithd742 23.12.2016
I'm really enjoying the themedesign of your website. Do you ever run into any internet browser compatibility issues? A handful of my blog audience have complained about my site not operating correctly in Explorer but looks great in Firefox. Do you have any solutions to help fix this problem? caeaaebbkcggeafe

Poděkování

Monika Bicanová 23.09.2016
Původně jsme chtěli postavit vlastní krmítko, ale když jsem objevila na internetu možnost stavebnice, rozhodla jsem se pro jednodušší cestu... A byla to výhra. Kompletní balíček nabízí perfektně zpracované díly a vše, co velmi rychle umožní postavit nejen funkční ale i velmi vkusné krmítko. Vidina veselých strávníků nám pomáhá těšit se na zimu :-). A za to moc děkuji :-).

Úspěch v mateřské škole

Růžičkovi 16.05.2016
Sdílíme velmi dobrou zkušenost. Stavebnice a k ní dodané příslušenství bylo ve velmi dobré kvalitě. Vše tak akorát pro děti. Vlastní skládání bylo príma a všíchni si to užili. Teď už budky zdobí školní zahradu a doufáme, že brzy si najdou své "nájemníky". Díky!

Sestaveno.. :)

Jan Javůrek 04.05.2016
Konečně sestaveno a přichystáno k vyvěšení :)..Stavebnice přišla v pořádku hned po objednání,vše parádně lícuje..Mám oba typy Sýkorníků a složit je opravdu není problém.. Natírání vnitřku doporučuju svěřit dětěm,nebo někomu s menší rukou a nebo použít delší štětec..tzv. zárohák..Pokud nespěcháte,můžete nejdřív natřít,nechat zaschnout a pak sestavit..Opravdu budete mít hned jiný pocit,když si budku postavíte,než když koupíte hotový výrobek..Je to bezva nápad a určitě všem můžu jen doporučit ..J.J.

Malý dodatek k předchozímu příspěvku...

Jan Javůrek 24.04.2016
Už jsem si všiml,že střecha budky není napevno spojená s budkou...tudíž panty neřeším..:)..Ještě jednou díky a ať se Vám dále daří. J.Javůrek

Bezva nápad,nejen pro nejmenší :)

Jan Javůrek 24.04.2016
Právě jsem si objednal dvě budky a už se těším,až přijdou..Bydlím 100m od Labe,uprostřed velké ovocné zahrady.Před chajdou les,za chajdou pole..Společenství ptáčků je opravdu veliké a různorodé..Chtěl jsem se ještě zeptat,jestli můžu stříšku přidělat na pantíky,abych mohl opuštěnou budku vyčistit..A další dotaz se týká budky s on-line kamerama..Kdy bude dostupná jednotlivcům a kolik bude přibližně stát?...Vážně uvažuji,že bych si ji pořídil...Děkuji a mějte se fajn. J.Javůrek

Re: Bezva nápad,nejen pro nejmenší :)

Autor projektu: Václav Klapetek 16.05.2016
Tento dotaz byl odpovězen na email. Zájemci o zapůjčení ptačích budek se můžou registrovat na stránce http://www.ptacionline.cz/registrace/ . O projekt budek s kamerama se zatím organizačně stará Markéta Zárybnická z ČZU.

Dárek pro vnučky i pro ptáčky :-)

Blanka 05.04.2016
Ptačí budka je naprosto úžasná! Eliška, stavitelka Sýkorníku 2 (10 let)
Taky Kája (4 roky) si stavbu budky užila. Vlastnoručně zatloukala hřebíky :-)
Děkujeme za krásný zážitek se stavbou budek a těšíme se na pozorování života ptáčků.
Určitě pošleme dalším přátelům a obdarujeme naše kamarády :-)

Krmítka

Školní družina ZŠ Liptál 22.01.2016
Dobrý den, s radostí sdělujeme, že krmítka, která jsme si u Vás koupili a nadšeně sestavili, už mají své jedlíky. Sedíme u oken a pečlivě sledujeme, kolik druhů se nám na krmítkách sešlo, zatím jsme napočítali 8, ale zima ještě nekončí...doporučujeme všem, kteří ještě váhají, jestli to má smysl, MÁ!!! A budete překvapeni, jak děti zvládají podle plánku dát prkýnka dohromady. Moc děkujeme!!!!! i za dárek :-)

supr nápad

Lucka 14.12.2015
budka je krásná. Je to ohromný nápad. Přesně pro mého syna, který chce pořád něco vyrábět a ještě k tomu přivábíme k nám na zahradu nové obyvatele. dííky Lucka

Krásný nápad

Miri 06.11.2015
Máme doma Sýkorník 1 a musím říct, že je to krásná stavebnice pro děti i dospělé. Syn (8 let) ji pěkně postavil sám podle návodu :o)))) Krásný nápad. Děkujeme
PS: Pro velký úspěch jsme objednali Sýkorník 2.

Krmítko báječné

Petr Tuček 13.10.2015
Chtěli bychom poděkovat za báječnou stavebnici krmítka. Balení je super. Nemáme moc nářadí, takže sehnat dřevo, navrtat díry by byl trochu problém, takhle dorazilo vše připravené s jasným návodem.
Už se nás navštívili první ptáčci.

Děkujeme doporučujeme.

tak urcite

Jarda 29.09.2015
Pro sve dve deti 8 a 14 jsem koupil krmitka. O vikendu jsme se do toho pustili. Stavebnice je proste pecka. Vse pasuje jak ma. Prijemne stravene dopoledne se spoustou legrace a kyzeny vysledek, ktery prinese radost ptackum nejen na zimu. Rychla komunikace a dodani od pana inzenyra. Vrele doporucuji a dekuji.

Nestejná délka jednotlivých částí budky

R. T. 13.09.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda jsou některé části budky delší než ostatní schválně nebo se jedná o chybu.

Děkuji za odpověď.

Re: Nestejná délka jednotlivých částí budky

Autor projektu Václav Klapetek 21.09.2015
Dobrý den, prosím ozvěte se mi na email - podle Vašich iniciálů se mi nedaří Vás dohledat. Je možné, že jsem Vám vložil do stavebnice chybný díl, ale nestává se to. Nepíšete o kterou budku se jedná - například některé série u Sýkorníku 2 mají přední díl delší, aby šel lépe vyklápět. Tak se mi porosím ozvěte Díky a s pozdravem Ing. Václav Klapetek, Ph.D.

Sýkorník

Jan Šorf 17.07.2015
Objednal jsem si od Vás budku, doufám, že budu s ní a její stavbou spokojený. Zajímalo by mě, zda plánujete rozšířit počet stavebnic/budek ještě o další typy zpěvného ptactva, které se liší parametry jako je velikost vletového otvoru a rozměry budky? Plno biotopů mizí a třeba budky pro šoupálky, brhlíky, holuby doupňáky, rorýse a další by se také hodily. Četl jsem, že dříve v lesích existovaly doupné stromy, kde hnízdilo na jednom exempláři i více druhů ptactva. Napadlo mě, že bych třeba na jeden strom zavěsil více typů budek...

Výborný dárek

Soňa 11.06.2015
Budka byl parádní dárek pro dědu. Sestavení jednoduché, vše dobře popsáno v návodu. Moc děkujeme!
Kdyby byla v plánu obydlí i pro větší ptáky, určitě zakoupíme!

Budky

K. Ziková 20.05.2015
Dobrý den, chci velmi poděkovat za vaši buku, kterou jsme mohli složit pod vedením skupiny Hestia, která pomáhá rodinám s problémy. sem nadšená krásnou akcí ve stanici přírodovědců, kdy jsme po dlouhé době pobyli s milými lidmi. Děkuji za váš skvělý nápad dělat radost lidem i zvířátkům. Paní Zíková a tři děti

Super dárek i pro malé

Jel 06.03.2015
Zdravím váhavce ;-)
Naše dvě budky jsem zvládla sestavit já (žena) za pomoci dětí (2,5 a 4 roky), a s perfektním návodem to šlo úplně v pohodě, žádný natlučený palec ani ohnutý hřebík. Jen při natírání se dětem podařilo natřít některá místa a podlahu poněkud důkladněji, a tak nám barva vystačila pouze na jeden nátěr ;-) Zítra budky pověsíme a doufáme, že někteří vykrmení ptáčci z našeho krmítka se již brzy nastěhují. Děkuji a DOPORUČUJI.

Re: Super dárek i pro malé

Karel 07.03.2016
Vnitřek budky nenatírat a nehoblovat.Mláďata lépe vylezou po neohoblované desce.Výpary z barvy jim neprospějí.

Vnoučata a budky.

Zdenek 25.02.2015
Pořídili jsem čtyři budky pro čtyři vnoučata. Komunikace s panem inženýrem, rychlost a kvalita dodávky výborná. Montáž jsme si užili a těšíme se na vyvěšování do přírody. Vřele doporučujeme.

Doporučení

Robert Milička 19.01.2015
Skvělý nápad a perfektní zábava při skládání :-) Velmi ochotné, vstřícné jednání pana Klapetka a rychlá komunikace přes email. Stavebnice polobudky došla bez problémů a už nějakých pár dnů je na místě tak čekáme na první návštěvníky a máme z toho radost. Děkujeme a všem ostatním kteří váhají doporučujeme :-)

Krmítko

M. Pešlová 08.12.2014
Velice doporucuji, krmítko bylo prakticky zabalene a vse predchystano a popsano do vsech detailu. Vysledne krmitko vypada bitelne a moc utulne. Jsem i nadmiru spokojena s komunikaci pana vyrobce - vstricne a rychle jednani.

Chválím a doporučuji

Míša Šimková 05.11.2014
Děkuji za super dárky k Vánocům, vstřícné jednání, rychlé doručení a především velmi milou komunikaci.
Už se těším, až si budky o vánočních svátcích společně s dětmi poskládáme a doufám, že se v nich ptáčkům i netopýrům bude líbit.

Jsem zase nadšená :)

Alena Z. 04.10.2014
Hezký den všem,

chci jen a jen doporučit krmítka a budky z tohoto webu. Pan majitel je skvělý, ochotný a prozákaznický. Minule jsem objednávala krmítka, teď děti povyrostly a troufáme si i na budky. Zboží bylo krásně zabalené a při sestavování jsme si užili skutečně krásné chvíle. Krmítka už rok visí a vypadají stále dobře a my se těšíme, jak ptáčkům přidáme nově i budky.Chci vyjádřit svůj obdiv nad tím, jak se pan majitel dal na podnikání, které asi dává víc radosti, než přináší peněz. Velký dík za štěstí, které rozdáváte! Alena Z.

Budky

Jana H. 26.09.2014
Báječný napad!Radost z tvoření je veliká a určitě stavebnice doporučím dále.Nákup zde byl velmi příjemný a komunikace milá.Děkujeme a zase nekdy.

dárek

Zábranská 16.07.2014
Děkuji za spolupráci na odeslání "tajného" dárku pro vnuka. Mám už další zájemce o dárek ... boudu budku... přeji mnoho spokojených zákazníků a určitě si objednáme další.

hezký nápad!

Dana 02.07.2014
Stavěli kluci sami (8 a 10 let). Trošičku je křivá, ale určitě poslouží. Už visí, tak se těšíme na jaro!!!

Budky pro radost

B.Pencová DDM ÚL 10.06.2014
Dobrý den,
za prvé bych ráda poděkovala za velmi milé jednání a rychlé vyřízení objednávky. Budky jsme využili na Dni dětí a musím říct, že to mělo veliký úspěch. Nejen, že si je děti natřely, také si je sami stloukly a s radostí v očích si je nesly domů jako velký úlovek :). Ještě jednou díky za super nápad, jak dát dětem něco praktického a zárověň užitečného. Přeji hodně dalších nadšenců :).

Den Země v Kolíně

Anička 15.05.2014
Jsme rádi, že jsme mohli dětem i dospělým představit budky na akci Den Země v Kolíně. Návštěvníci akce nadšeně sestavovali a poté si domů odnesli krásný výrobek. Děkuji za velmi milou spolupráci :) Anička H.

budka

Milan R. 14.04.2014
Chtěl bych moc poděkovat za skvělý nápad a rychlost a ochotu při vyřizování objednávky. Můj 4letý syn se při sestavování budky skvěle bavil, sestavil ji prakticky celou sám, za mojí drobné asistence :-) a už čekáme na první obyvatele. Rozhodně to nebyla poslední věc, kterou si u Vás koupíme. Nebudete se pouštět do výroby hmyzích hotelů? Myslím že ve vašem provedení by jistě slavily úspěch :-) Přeji hodně zdaru do další činnosti.

díky

Jiří Kindl 20.03.2014
Objednali jsme si 2 budky pro sýkorky, budku pro netopýry a jako speciální přání také úkryt pro ježka a jeho rodinku.. Všechno jsme obdrželi ve velmi krátkém termínu, skvělé provedení vč. štětečku+barvy na obarvení budek. Všechno SKVĚLÉ, cenově dostupné!!! Moc děkujeme a na podzim objednáme další budky.. Firmu šíříme mezi své známé a vřele doporučujeme.

Budka

Štěpánka M. 12.03.2014
Dekuji vam za budku, kterou jsme jiz sestavili a cekame, az ji najdou ptaci z naseho okoli.
Pri sestavovani vami prichystane budky jsme si uzili s vnukem spoustu legrace. Musim rict, ze sama bych se takoveho projektu nepustila, ale se servisem, ktery jste prichystal tj. predvrtane diry, stetec a barva, hrebiky a brusny papir, nakres, to byla hracka.

Dekujeme!

Denisa Bordag 10.03.2014
Mily pane Klapetku,

dnes jsme promenili nasi kuchyn v dilnu a spolecne s prateli vyrobili dve Vase budky a jedno krmitko. Nase deti je dostaly k svatku a chlapecek pratel k narozeninam. Vas napad je opravdu velmi povedeny! Stravili jsme tak s detmi velmi hezke nedelni dopoledne a budky jsou opravdu hezke a stabilni. Uz se moc tesime, az je zavesime na zahrade.

Moc dekujeme a zdravime z Lipska.

Budky

A.Pešatová 04.03.2014
Asi se budu opakovat, je to krásný nápad, který udělá radost nejen nám, ale hlavně našemu zpěvnému ptactvu, kterého valem ubývá.Kontakt na Vás předám svým kamarádům.

akce s tatínky

MŠ Oderská,Brno 02.03.2014
Dobrý den, moc děkujeme za perfektní "stavebnici". V naší MŠ jsme vyráběli budky a krmítka ve všech třídách společně s tatínky. Děti se zápalem a nadšením smirkovaly, zatloukaly hřebíky, natíraly. Nebyla to jenom hra,byla to pro ně opravdová "dospělácká" práce.Také jsme si pustily videa a zpěv ptáčků z vašich stránek. Projekt měl velký ohlas u dětí, rodičů i pedagogů.

přílet ptactva

Petr Nowak 28.02.2014
S opožděním děkujeme za inspirativní dárek. Nyní již skoro každou snídani máme na terase návštěvu a moc si ji užíváme. Zdravíme. Nowaci

Sýkorník

Eva L. 27.02.2014
Dobrý den, ráda bych poděkovala za rychlé a bezchybné vyřízení objednávky. Zásilka dorazila přesně podle plánu a tento originální, nápaditý a neotřelý dárek určitě udělá radost dětem, dospělým a v konečném výsledku také pomůže přírodě. Kéž by počet podobných nápadů stále vzrůstal! Přejeme mnoho úspěchů a potenciálním zákazníkům vřele doporučujeme!

Budky za vysvědčení

Viktor N. 05.02.2014
Dobrý den,
budky došly včas, díky za včasné odeslání. Po počátečním překvapení to oba kluci ještě večer stloukli a poprvé natřeli. Druhý večer podruhé a v sobotu dopoledne dokončili.
Už jen co nejdříve pověsit. Už se těšíme, až něco zahnízdí. Do polobudky bude hezky vidět.
Stavebnice je originální, ne drahá a perfektní. Nic nechybělo, pěkná barva, vodou ředitelná.
Máte velmi pěkné webovky. Krmítko z Ameriky je opravdu třída. Kolibřík na krmítku se hned tak nevidí.
Přeji hodně prodaných budek a krmítek.

krmítko

Pavel 31.01.2014
Moc pozdravuji,
stavebnice krmítka je opravdu výborný nápad, děti nadšené.
Už se těšíme na zahnízdění ptactva :-)

Originální dárek

Anet 14.01.2014
Moc chválím Vaše krmítko. Bylo koupeno pro 7-mi letého kluka a byl z něj opravdu nadšený. Na Vánoce dostal různé moderní a "in" hračky a měla jsem obavy, aby se krmítko v nich neztratilo. Ale na první pohled zaujalo i skvělé balení a klučík měl radost. Já Vám moc děkuji, že jste nás svým nápadem vrátil trošku blíž k přírodě.

Krmítka

Dana Konopčíková 29.11.2013
Ráda bych Vám velice poděkovala za dodání krásné stavebnice. Složení je opravdu velmi jednoduché a za pomoci tatínka se velkou měrou na sestavení podílel i náš 4 letý syn:-) Věřím, že i naši známí si krmítko od Vás brzy objednají:-)

Sýkorník a krmítka.

Karásková Marta 16.11.2013
Děkuji za velmi dobrý nápad. Mám krmítka jako dárek pro vnuky k vánocům. Určitě budou moc spokojení, že budou moci budky sami sestavit a krmit ptáčky Zcela jistě budu stavebnice doporučovat mým známým.

Krmítko klasické

Martina Pechová 14.11.2013
Krmítko už je sestavené, ideální zábava pro 3,5-letého kluka, který rád něco kutí. A teď už se těšíme, že bude dělat radost ptáčkům.

Krmítka

Lucie Douchová 23.10.2013
Děkuji moc za krmítka, je to bezva nápad! Krmítka jsou kvalitní a pěkná! Výborná komunikace a domluva na všem!

Určitě doporučuji

Alena Z. 08.10.2013
Budky jsem objednala na tyto Vánoce pro 5letého synka (áčkovou) a pro 3letou dcerku (lojovou). Moc děkuji panu majiteli za milou komunikaci a skvělý servis (bezvadně zabaleno, brzy odesláno, výborná domluva ohledně platby). Budky jsou moc hezky zabalené a věřím, že si celá rodina krásně užijeme jak skládání, tak i krmení ptáků.

MS

David 24.09.2013
Pane Klapetek jen tak dál.Je to poučné, zábavné a užitečné.D

Naše krmítka

Alena P. 18.09.2013
Dobrý den, děkuji za poslání krmítek. Originální zabalení pobavilo i pošťáka:-). Mocrát děkuji a těším se, jak se k nám budou slétat ptáčci z širokého okolí :-). Ještě jednou děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků a dnes hezký den. Alena P.

Pěkně jsem si vyhrál...

Jarda 10 let 04.09.2013
Budka je bezvadně popsaná a znázorněná na nákresu.Moc mě bavilo skládání a přibíjení jednotlivých dílů.Díky tomu,že v krmítku byly veškeré díly,jsem byl brzo hotov a skládal bych dále.Příště si budu práci šetřit,bylo to mnohem lepší než ,,miminkovské,,lega různého druhu.Krmítko už je pověšené trochu jsem ho oživil kresbami trávy a motýla,snad to ptáky nebude rušit.Blíží se pomalu zima tak můžu říct,,Jsem připraven,, Děkuji pane Klapetek

radost a dobrý skutek v jednom

Leňa Ž 09.07.2013
..je to nejen zábava, ale i pocit, že děláte něco pro přírodu. Není přece nic lepšího, než si smontovat sám něco ve svém okolí a sledovat, jak je věc k užitku, kde si ptáci zvyknou chodit. DOPORUČUJI všem, mladým, starým, dívkám i chlapcům:-))

Moc děkuji tomuto úžasnému ptačímu obchůdku za krásné budky!

Bára 26.05.2013
Máme jich na zahradě a na altánu celkem 11 včetně čtyř netopýřích. Obsazené jsou zatím jenom dvě. V jedné je rehek zahradní i se svou rodinkou a v druhé se teprve někdo zabydluje. Ale nejvíc se těším, až budou mít své nájemníky netopýří budky. To pak bude v létě podívaná! Instalace byla velmi jednoduchá, v balíčku bylo vše perfektně nachystáno včetně podrobného návodu a instalovalo se to skoro doslova samo. Jedno jarní odpoledne a bylo hotovo. Můžu všem vřele doporučit. Taky jsem začala ranní jitra trávit na balkóně se šálkem zeleného čaje a pozoruju všechny budky, jestli náhodou od předchozího rána nemáme nové nájemníky. A je radost pozorovat rodinku rehků jak se krásně starají o svá písklata a jak to tam všechno pípá. Nejhezčí kino a televize na světě!


Barbora Tocauerová z Opavy

Sýkorník

Vladimír 18.04.2013
Hoši se snažili hřebíky přiklepat pečlivě. - Nebyl z toho ani jeden modrý prst. I v natírání se vyžívali. Dvoumilimetrovou spáru mezi dnem boční stěnou ohodnotil devítiletý Ondra: " To sýkorkám jistě vadit nebude."
Záznamy: 1 - 100 ze 110
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

Anketa

Máte ve Vašem okolí někoho, komu by naše stavebnice udělala radost?

Ano mám (2 466)

Celkový počet hlasů: 2744