Ohlasy mých zákazníků

Sýkorník

Vladimír 18.04.2013
Hoši se snažili hřebíky přiklepat pečlivě. - Nebyl z toho ani jeden modrý prst. I v natírání se vyžívali. Dvoumilimetrovou spáru mezi dnem boční stěnou ohodnotil devítiletý Ondra: " To sýkorkám jistě vadit nebude."

Krmítko lojové

Věrka S. 11.04.2013
Dobrý den pane doktore,
lojové krmítko jsme stavěli s mým 2,5 letým vnoučkem. Slovo stavěli je nadnesené, jelikož zkompletování je velmi jednoduché, mile nás překvapil i přiložený smirkový papír, se kterým se vnuk na krmítku nejvíce vyhrál. Domnívali jsme se, že letos v březnu již krmítko nezavěsíme, ale zima nás překvapila a krmítko i s doporučeným krmivem visí na balkoně. Moc Vám děkujeme za dobrý nápad a všem dalším zájemcům vřele doporučujeme:).

Krmítko "Áčko"

Honza 02.04.2013
Už jsem se skoro smířil, že opravdu využívané bude až příští zimu, ale v posledních mrazivých dnech se sněhovou pokrývkou jsem byl odměněn pozorováním mnoha koňader a zvonků. Krmítko mám na balkóně. Měl jsem obavy z rozměrů tohoto nejmenšího krmítka, ale ptáčci se v něm pěkně střídají a výhodou je i to, že se do něj asi nedostanou kosi a zdivočelí holubi, takže vše zůstane těm nejmenším a nejhezčím a v zimě nejvíce ohroženým drobným pěvcům:)
Dokonce i sestra už nenadává, že bude mít všechno po... od ptáků :)
Díky pane Klapetek!

Sýkorníky

Eduard Haša 23.03.2013
Dovoluji si tímto poděkovat, budky jsem věšel se synem a mám pocit , že je to dobrá věc. Přeji vše dobré a příští rok stavíme další, již vybíráme lokalitu

didaktická pomůcka - o tom není sporu

Urban 27.02.2013
Vážený pane doktore, díky za Váš nápad propojit kognitivně-mechanický model výuky vytvořením účelné didaktické pomůcky pro naše děti. Mám takový dojem, že sestavením budek se prohlubuje nejen dovednost ale i fantazie dětí, nehledě k faktu komunikace a trávení času s rodiči! Těšíme se na další nápady. :D Ing. Milan Oldřich Urban, DiS; VURV v.v.i., Praha Ruzyně

kontakt

ddm nmps 26.02.2013
Dobrý den,
nemohu na vás najít kontakt. Můžete mi, prosím, pomoci? Rádi bychom také vyrobili budky.

Ekoden s budkami

Dům dětí a mládeže Frýdlant 25.02.2013
V rámci projektu Práce se dřevem jsme využili této nabídky. Jednalo se o výrobu budek pro sýkorky a rehky (30 ks). Stavebnice byly perfektně připravené a děti s trochou šikovnosti budky sestavovaly, sbíjely, natíraly a pokrývaly lepenkou. Každá sada obsahovala vše potřebné.

S pozdravem DDM Frýdlant

IDEÁLNÍ DÁREK

IRČA 12.02.2013
PTAČÍ BUDKA JAKO STAVEBNICE JE IDEÁLNÍ DÁREK PRO KOHOKOLI Z DOSPĚLÝCH, KTERÝ SI K JEJÍMU SESTAVOVÁNI PŘIZVE DÍTKO; NÁŠ PĚTILETÝ DOMINIK SE PŘÍMO VYŽÍVAL V ROLI POMOCNÍKA; VÝBORNÉ JE I TO, ŽE TOHLE NENÍ DÁREK JEDNORÁZOVÝ, ALE DÍTKO SE MŮŽE S POMOCÍ DOSPĚLÉHO O BUDKU STARAT A CELÝ ROK SLEDOVAT, CO SE OKOLO JEHO DÍLKA DĚJE; ZA ZMÍNKU STOJÍ TAKÉ PĚKNÉ "BALENÍ" CELÉ BUDKY, KTERÉ TŘEBA NAŠI PRABABIČKU PŘIMĚLO K TOMU, ŽE U VÁNOČNÍHO STROMKU POMINULA, ŽE TO NENÍ DÁREK PRO NI :-) /NA JMENOVKY JEŠTĚ VIDÍ DOBŘE I VE SVÝCH 80-TI LETECH/

K narozeninám

Lucie D. 07.02.2013
Perfektní zábava na volné odpoledne, zvládnou i menší děti a hodně se při tom naučí (moje 7letá dcera si procvičila čtení, orientace v textu-návodu, počítání hřebíku a samozřejmě manuální zručnost), a přidaná hodnota - pomáháme přírodě. Děkujeme a těšíme se na krmítko.

Bomba nejen pro ty nejmenší!!

Lenka 04.02.2013
Chtěla bych napsat pár řádků k tomuto super dárečku, který udělal radost nejen dětem, kterým byl původně určený,ale také tatínkovi :-) Je to dárek praktický a netradiční, klukům se líbilo hlavně natírání a fakt, že pomáhají ptáčkům, ty hřebíky jsme nechali pak starším hochům. Byla u toho legrace a moc jsme se nasmáli. VŘELE DOPORUČUJI!!! Známka 1* jako ve škole!

Vánoční dárky pro děti kamarádů

Lucka Havlíková 02.02.2013
Loni jsme nakoupili stavebnice budek k vánocům pro děti našich kamarádů a jsme moc rádi. Děti dostaly nevšední dárek, který jim udělal radost pod stromečkem i při vyrábění budky. Jeden tatínek byl dokonce donucen na konci ledna vylézt na strom a budku pověsit ;-) Moc díky za originální nápad!
Doufáme, že do příštího roku se objeví nějaká další originální stavebnice - líbilo by se nám třeba klasické krmítko.
Záznamy: 101 - 111 ze 111
<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek

Anketa

Máte ve Vašem okolí někoho, komu by naše stavebnice udělala radost?

Ano mám (2 490)

Celkový počet hlasů: 2782